ارکان جهت ساز شرکت

چشم انداز

الگوی سرآمدی و نوآوری در اجرای پروژه‌های حفاری نفت و گاز

  ماموریت

  ما یک شرکت خصوصی پیشگام در صنعت حفاری نفت و گاز هستیم و ماموریت داریم از طریق بکارگیری سرمایه انسانی متخصص و کارآمد و بهره‌مندی از دانش و فناوری‌های جدید در داخل و خارج از ایران:

  • برای سهامداران و ذینفعان خود ارزش‌آفرین باشیم.
  • به کارفرمایان خود خدمات مدیریت یکپارچه پروژه‌ و سرویس‌های منتخب مهندسی ارائه دهیم.
  • در تمام مسیر فعالیت به مسوولیت خود در برابر جامعه و محیط‌زیست متعهد باشیم.

  خط مشی

  شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی با شناسایی و بهره گیری از سرمایه های انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی نوآورانه، در حوزه مدیریت پیمان و پیمانکاری بالادستی فعالیت می نماید. این شرکت، پروژه های خود را از طریق مدیریت پیمان و نظارت بر حسن اجرای زنجیره فعالیت های مرتبط با مهندسی، تامین و تدارکات کالا و تجهیزات، ارائه خدمات فنی و اجرایی و خدمات پشتیبانی و لجستیک اجرا می نماید .

   این شرکت در راستای توسعه کیفی و کمی پروژه ها، حفظ محیط زیست، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی محیط کار براساس استانداردهای   ISO/TS29001:2010   ، ISO14001:15 ISO45001:2018  ، ISO9001:2015  رئوس خط مشی سیستم یکپارچه خود را با توجه به ماهیت سازمان و به منظور پشتیبانی از جهت گیری های استراتژیک خود به شرح ذیل اعلام می دارد : 
  •  توسعه بازار از طریق توسعه ارتباطات راهبردی با کارفرمایان، پیمانکاران و خدمات دهندگان .
  •  افزایش سودآوری از طریق مدیریت بهینه منابع سازمانی . 
  •  توسعه دانش فنی و ارتقاء مدیریت کیفیت، توسعه زنجیره تامین در نظارت و اجرای پروژه ها در راستای ارتقاء جایگاه سازمان در صنعت نفت وگاز .
  • تلاش در جهت ارتقاء رضایت مشتری و سایر ذینفعان از طریق شناسایی و تامین الزامات، نیازها و انتظارات ایشان در چارچوب تعهدات قانونی .
  • توسعه سرمایه های انسانی توانمند و وفادار به ارزش ها و آرمان های شرکت .
  • تلاش در جهت‌ پیشگیری از مصدومیت و بیماری و بهبود مستمر مدیریت و عملکرد ایمنی و بهداشت شغلی از طریق تامین محیط کار مناسب، ایمن و توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت .
  • تلاش در جهت حفظ محیط زیست از طریق شناسایی، کنترل و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی، استفاده بهینه از منابع و انرژی و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی .

  اینجانب با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی و پایبندی به اجرای اصول و بازنگری سالیانه آن، تعهد خود را نسبت به رعایت قوانین، مقررات و الزامات کیفی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشتی مرتبط با ‌ فعالیت های شرکت و حفاظت از محیط زیست و بهبود سیستم های فوق اعلام نموده و از کلیه همکاران انتظار دارم تا با همدلی و همراهی خود، زمینه های تحقق آن را فراهم نمایند . 

  علی خواجوی

  مدیرعامل

   ارزش ها

   خلق ارزش‌های ماندگار: ما متعهد به انجام کار درست در همه زمینه ‎‌ها شامل ایمنی، محیط زیست، کیفیت و بهره‌وری هستیم. اجرای هر پروژه، صحنه‌ای است برای بجای گذاشتن اثری جاودانه از توانمندی و تعهد ما.

   مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی: ما تمام عزم خود را برای ایفای تعهداتمان به کار خواهیم بست و جلب اعتماد همه ذینفعان و تعامل موثر با آنها، سرلوحه فعالیت های ماست.

   جسارت در رقابت و توسعه کسب و کار: ما شجاعانه به دنبال کسب بهترین فرصت‌های تجاری هستیم و معتقدیم رقابت سالم و حرفه‌ای باعث توانمندی بیشتر ما می‌شود.

   پایداری و انعطاف‌پذیری برای تغییر:  بهبود کارآیی برای ما یک فرایند همیشگی است که برای دستیابی به آن علاوه بر جستجوی مدبرانه بهترین نوآوری‌ها، از همه ایده‌ها وبهبود کارآیی برای ما یک فرایند همیشگی است که برای دستیابی به آن علاوه بر جستجوی مدبرانه بهترین نوآوری‌ها، از همه ایده‌ها و راهکارهای خلاقانه و متفاوت استقبال می‌کنیم. تغییرات، ما را قدرتمندتر می‌کند.

   شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

   آدرس : تهران - پونک - بزرگراه شهید آیت الله اشرفی اصفهانی- بلوار شهید نعمت اله فلاح زاده (همیلا)- پلاک 38- مجتمع اداری تجاری همیلا- طبقه 15 

   تلفن: 91075555 (021)   فکس: 9 داخلی-91075555(021)  کد پستی: 1469644307 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

   کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

   دی ان ان