درباره ما

از ما بیشتر بدانید

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی (PECO)، از مجموعه شرکت های زیرمجموعه و متعلق به شرکت گسترش انرژی پاسارگاد، با چشم انداز بدل گشتن به شرکتی پیشتاز در حوزه مدیریت پیمان و پیمانکاری بالادستی با تمرکز بر زنجیره ارزش فعالیت های مرتبط با خدمات بالادستی، ایجاد تنوع در سبد کسب و کار سازمان از طریق جذب فرصت های جدید در مجموعه زنجیره ارزش حوزه بالادستی صنعت نفت و گاز، در ساختاری جدید با ماموریت ارزش آفرینی در این حوزه شکل گرفته است.

گسترش همکاری های استراتژیک

با شرکت های داخلی و خارجی :

در این راستا شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی به منظور اجرای طرح های بالادستی صنعت نفت و گاز در خشکی و دریا به صورت پکیج و گسترش همکاری های استراتژیک با شرکت های داخلی و خارجی جهت هم افزایی توانمندی ها و داشته ها در حوزه پروژه ها و همچنین استفاده از تکنولوژی های نوین، با پشتیبانی مالی خود، سهامدار و گروه مالی، سازمانی پویا و چالاک و توانمندی های گوناگون در حوزه توسعه کسب و کار، تامین مالی و مشارکت و همچنین در حوزه اجرایی شامل مدیریت و اجرای پروژه ها، مهندسی، تامین و تدارک کالا و تجهیزات، حفاری چاه های نفت و گاز و ارائه خدمات فنی و خدمات پشتیبانی و لجستیک، با بکارگیری نیروهای متخصص با تجربه و حرفه ای و تاکید بر معیارهای تعلق و انگیزش سازمانی تشکیل شده تا بتواند نقش بازوی عملگرای بخش بالادستی هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد را در زمینه های فوق الذکر داشته و به چشم انداز و ماموریت های محوله جامه عمل بپوشاند.
  • چشم انداز
  • ماموریت
  • ارزش ها
  • خط مشی

بدل گشتن به شرکتی پیشتاز در حوزه مدیریت پیمان و پیمانکاری بالادستی با تمرکز بر زنجیره ارزش فعالیت های مرتبط با خدمات بالادستی و ایجاد تنوع در سبد کسب و کار سازمان از طریق جذب فرصت های جدید در مجموعه زنجیره ارزش حوزه بالادستی صنعت نفت و گاز در داخل و خارج از کشور.

ماموریت: ارزش آفرینی در حوزه بالا دستی صنعت نفت و گاز از طریق مدیریت پیمان و نظارت بر حسن اجرای زنجیره فعالیت های مرتبط با مهندسی، تامین و تدارکات کالا و تجهیزات، حفاری ارائه خدمات فنی و خدمات پشتیبانی و لجستیک در خشکی و دریا.

ارزش ها:
• بنگاه داری اقتصادی
• پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای
• احترام به حقوق ذینفعان
• پایبندی به اصول سلامت، ایمنی و محیط زیست
• نتیجه گرایی
• سرآمدی سازمانی و بهبود مستمر

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی با شناسایی و بهره گیری از سرمایه های انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی نوآورانه، در حوزه مدیریت پیمان و پیمانکاری بالادستی فعالیت می نماید. این شرکت، پروژه های خود را از طریق مدیریت پیمان و نظارت بر حسن اجرای زنجیره فعالیت های مرتبط با مهندسی، تامین و تدارکات کالا و تجهیزات، ارائه خدمات فنی و اجرایی و خدمات پشتیبانی و لجستیک اجرا می نماید.

این شرکت در راستای توسعه کیفی و کمی پروژه ها، حفظ محیط زیست، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی محیط کار براساس استانداردهای  ISO/TS29001:2010  ، ISO14001:15 ISO45001:2018 ، ISO9001:2015  رئوس خط مشی سیستم یکپارچه خود را با توجه به ماهیت سازمان و به منظور پشتیبانی از جهت گیری های استراتژیک خود به شرح ذیل اعلام می دارد: 

• توسعه بازار از طریق توسعه ارتباطات راهبردی با کارفرمایان، پیمانکاران و خدمات دهندگان.

• افزایش سودآوری از طریق مدیریت بهینه منابع سازمانی. 

• توسعه دانش فنی و ارتقاء مدیریت کیفیت، توسعه زنجیره تامین در نظارت و اجرای پروژه ها در راستای ارتقاء جایگاه سازمان در صنعت نفت وگاز.

• تلاش در جهت ارتقاء رضایت مشتری و سایر ذینفعان از طریق شناسایی و تامین الزامات، نیازها و انتظارات ایشان در چارچوب تعهدات قانونی.

• توسعه سرمایه های انسانی توانمند و وفادار به ارزش ها و آرمان های شرکت.

• تلاش در جهت‌ پیشگیری از مصدومیت و بیماری و بهبود مستمر مدیریت و عملکرد ایمنی و بهداشت شغلی از طریق تامین محیط کار مناسب، ایمن و توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت.

• تلاش در جهت حفظ محیط زیست از طریق شناسایی، کنترل و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی، استفاده بهینه از منابع و انرژی و ارتقاء فرهنگ زیست محیطی.   

اینجانب با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی و پایبندی به اجرای اصول و بازنگری سالیانه آن، تعهد خود را نسبت به رعایت قوانین، مقررات و الزامات کیفی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشتی مرتبط با ‌ فعالیت های شرکت و حفاظت از محیط زیست و بهبود سیستم های فوق اعلام نموده و از کلیه همکاران انتظار دارم تا با همدلی و همراهی خود، زمینه های تحقق آن را فراهم نمایند.                                                                                                                                 

اسفندیار جهانگیری آردکپان

مدیرعامل

معرفی مدیر عامل و هیات مدیره

آقای علی خواجوی

مدیر عامل

آقای علیرضا صادق آبادی

رئیس هیات مدیره

آقای علی فرخی

نایب رئیس هیات مدیره

آقای ناصر وکیلی

عضو هیات مدیره

آقای بیژن عالی پور

عضو هیات مدیره

آقای علی فیروزی فرد

عضو هیات مدیره

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

آدرس دفتر میرداماد : تهران - بلوارمیرداماد - خیابان روزنامه اطلاعات -پلاک 12 - واحد ۱ و2

تلفن: 91075555 (021)   فکس: 29991 داخلی-91075555(021)  کد پستی میرداماد: 1549957111 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

ایلیاوبسایت

کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

دی ان ان