اخبار

 
 
استقرار دکل حفاری ۹۴ فتح در میدان‌های سپهر و جفیر
 

استقرار دکل حفاری ۹۴ فتح در میدان‌های سپهر و جفیر

ﺳﻪشنبه، 31 فروردین 1400 | Article Rating

مدیر پروژه حفاری ۶ حلقه چاه میدان‌های نفتی سپهر و جفیر در شرکت ملی حفاری ایران از استقرار  دکل حفاری ۹۴ فتح ناوگان این شرکت برای آغاز عملیات حفر چاه‌های توسعه‌ای در این موقعیت خبر داد. 

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدمجید موسوی روز یکشنبه (هشتم فروردین‌ماه) در این باره گفت: شرکت ملی حفاری ایران حفر ۶ حلقه چاه در این میدان‌ها را در چارچوب قرارداد همکاری با شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی طی ۲۴ ماه در برنامه دارد.  

وی افزود: در این ارتباط دو دستگاه حفاری سنگین ناوگان تخصیص یافته که دستگاه حفاری ۹۴ هم‌اکنون روی موقعیت مورد نظر نصب و مراحل پیش راه‌اندازی عملیات حفاری روی چاه شماره سپهر ۲ در گستره عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان انجام شده و فرآیند اختصاص و جابه‌جایی دومین دستگاه حفاری در جریان است.

مدیر پروژه حفاری در میدان ‌های نفتی سپهر و جفیر که همزمان با این پروژه، مدیریت حفاری پروژه طرح توسعه میدان نفتی سیاهمکان در حوزه فعالیت شرکت بهره نفت و گاز گچساران در مناطق نفت‌خیز جنوب را عهده‌دار است، اظهار کرد: اجرای این پروژه نیز در قالب قرارداد همکاری با شرکت پژواک انرژی به عنوان مجری طرح برای حفر چهار حلقه چاه با استقرار دستگاه حفاری ۹۳ فتح در روزهای پایانی سال ۹۹ کلید خورد.

تصاویر
  • استقرار دکل حفاری ۹۴ فتح در میدان‌های سپهر و جفیر
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

آدرس : تهران - بلوارمیرداماد - خیابان روزنامه اطلاعات - پلاک 12

تلفن: 91075555 (021)   فکس: 29991 داخلی-41425555(021)  کد پستی : 1549957111 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

ایلیاوبسایت

کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

دی ان ان