اخبار

 
 
عملیات حفر نخستین چاه میدان‌های سپهر و جفیر آغاز شد
 

عملیات حفر نخستین چاه میدان‌های سپهر و جفیر آغاز شد

ﺳﻪشنبه، 11 خرداد 1400 | Article Rating

در اجرای پروژه طرح توسعه میدان‌های نفتی سپهر و جفیر در استان خوزستان، عملیات حفر نخستین حلقه چاه با دکل ۹۴ فتح شرکت ملی حفاری ایران آغاز و در روزشمار اجرای پروژه ثبت شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدمجید موسوی، مدیر پروژه حفاری ۶ حلقه چاه در میدان‌های نفتی سپهر و جفیر گفت: ملی حفاری در همکاری و مشارکت با شرکت پژواک انرژی در مدت ۲۴ ماه، ۶ حلقه چاه توسعه‌ای در این میدان‌ها حفر و تکمیل می‌کند که حفر نخستین حلقه چاه در میدان جفیر کلید خورد.

 وی افزود: به این منظور دو دستگاه حفاری سنگین ناوگان شرکت اختصاص یافته که پس از عملیاتی شدن دکل حفاری ۹۴، برنامه جابه‌جایی دکل ۲۷ فتح نیز در حال اجراست و امکان استقرار دستگاه حفاری سوم نیز برای شتاب‌بخشی به اجرای پروژه وجود دارد.

مدیر پروژه حفاری ۶ حلقه چاه در میدان‌های نفتی سپهر و جفیر اظهار کرد: در قالب قرارداد بین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت پژواک انرژی، تأمین کالا و مواد با شرکت پژواک انرژی و انجام عملیات حفاری (تأمین دستگاه حفاری و انجام خدمات فنی) به‌عهده شرکت ملی حفاری ایران است.

پروژه طرح توسعه میدان‌های نفتی سپهر و جفیر از جمله پروژه‌های توسعه‌ای شرکت ملی نفت ایران است که در حوزه کاری شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) به‌عنوان مجری طرح‌های توسعه میدان‌های نفتی غرب کارون اجرا می‌شود.

تصاویر
  • عملیات حفر نخستین چاه میدان‌های سپهر و جفیر آغاز شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی

آدرس : تهران - بلوارمیرداماد - خیابان روزنامه اطلاعات - پلاک 12

تلفن: 91075555 (021)   فکس: 29991 داخلی-41425555(021)  کد پستی : 1549957111 پست الکترونیک: Info@pe-co.ir

ایلیاوبسایت

کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت پژواک انرژی می باشد

دی ان ان